Eşya Depolama Hizmeti

Cantur Eşya Depolama sistemin başlaması müşteri temsilcilerimiz ile ön istek veya hizmet satın almanız ile başlar. Depolanan eşyalarınızı web sitemiz üstünden metreküp (m3) hesabı çıkartarak eşyaların kaplayacağı alanı ve teknik özellikler esas alınarak depo alanı ayrılmaktadır. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerden temsilcilerimiz size eşya depolaması konusunda bilgi verir. Sistemiz her türlü eşyası depo alanı verilmektedir,fakat depolanacak eşyaların tehlikesi olmaması durumunda depolama yapılmaktadır. Depolanan tüm eşyaların listesi çıkartılıp müşteri/firma teslim tutanağı ile eşyalar depolaması yapılmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından alınan tüm eşyalar etiket, paketlenmesi ve paket içinde neler olduğu not alınarak paket üzerine belirtilir.  Cantur depo ile depolanan tüm eşyaların sigortalı olup tüm maddi zararları karşılamaktadır. Depolama alanlarımız rutubet ,elektrik, su, doğal gaz, vs. bütün zararlı etkenlere karşı korumalıdır. Depo alanlarımız 7/24 güvenlik olup eş zamanlı güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Ülkemizde eşya depolamada en kaliteli sistemlerine sahip olan, Cantur Depolama eşyalarınızı güvenliğini ve hijyenik koşullarda depolama yapmaktadır. Sizde fazla eşyalarınızı Cantur boyutlarındaki odalarımızı ve sandıkları seçerek fazla eşyalarınızı depolama sahalarında aylık olarak depolama yaptırabilirsiniz. Cantur eşya depolamanın kuruluş amaçlarında daha rahat yaşam alanları oluştura maddi ve manevi değeri olan eşyaların ekonomik fiyatlar ile güvenilir şartlarda depolama hizmeti sunmaktadır.

“Cantur Depo ile Yeni Yaşam Biçimi Geliştirin”

Vatan dışında iş yada eğitim dönemlerinde eşyalarınızı ne yapacağız diye düşünmeyin! Çünkü Cantur depo size bu konunda müthiş fikirleri ile eşyalarınızı sahiplenmektedir. Büyük şehir’de yüksek kiralı daireler’de eşyalarınızı tutmayın biz ekonomik fiyatla depolama hizmeti.

“Güvenlik ve Sigorta Koşulları Nedir?”

Cantur Depom hizmet başladığınız an itibariyle eşyalarınız anlaşmalı sigorta şirketi ile bütün eşyalarınız değerinde depolama sigortası yapılarak bütün süreçlerde sigortalı olarak güvence altına alınmaktadır. Depolarımız özel CCTv kamera sistemlerine oda içerisinde hareket sensörlerin devre girerek kayıta girerek bütün giriş ve çıkışlarını anlık olarak kayıtlı olan telefonunuza sms olarak bilgi verilmektedir. Bütün depolama alanlarımız 7/24 güvenlik görevlilerimiz anlık olarak kontrol edilerek tam teşekkürlü bir depolama hizmeti vermekteyiz.